Notice: Undefined index: extra_debug_mode in /home/midnight/domains/argital.pl/public_html/index.php on line 10
Argital - włoskie kosmetyki
 
 
 

News & Updates


Archiwum

 

 
oferta

    Pasta Argital Astringente al dentie e propoli.

Pasta silnie wybielająca zęby oparta na:

  • Dentie - to tradycyjny japoński proszek do czyszczenia zębów zawierający węgiel i sól morską. Węgiel jest substancją wiążącą toksyny bakteryjne, bakterie i produkty gnilne, co doskonale zabezpiecza zęby przed próchnicą. To dzięki Dentie pasta Argital Astringente zawdzięcza swój niecodzienny grafitowy kolor. Sól morska przyczynia się do wzmocnienia szkliwa.
  • Propolis -  ta wytwarzana przez pszczoły substancja wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe (przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne), oraz regenerujące na uszkodzone tkanki ran.  
Pozostałe składniki pasty to: glinka porcelanową (kaolin), węgiel drzewny (buk i brzoza), ekstrakt z berberysu zwyczajnego, i czysty olejek z esencji mięty.

Pasta doskonale wybiela zęby radząc sobie nawet z najsilniejszym nalotem. Argital Astringente, w przeciwieństwie do większości wybielających past, nie niszczy szkliwa, gdyż jej działanie nie jest opate o własności ścierne, ale usuwanie organicznych nalotów. Dodatkowo działa ściągająco na dziąsła zapobiegając stanom zapalnym jamy ustnej i chroni zęby przed próchnicą. Regularne stosowanie Argital Astringent to nie tylko dokładna higiena zębów, ale też i dziąseł.

Tradycyjnie dla produktów Argitala w skład pasty nie wchodzą żadne konserwanty, syntetyczne perfumy ani sztuczne barwniki. Nie jest testowana na zwierzętach.
Copyright (c)2010 eVandor